مدرس شوید

مدرس شوید

همکاری با نوبل لرن

رسالت نوبل لرن ایجاد فضایی پویا جهت تبادل دانش و مهارت‌هااست. نوبل لرن با در دسترس قرار دادن بهترین آموزش‌ها، کمک م‎ی‌کند تمامی افراد در هر مکان و زمانی به آموزش‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. بدین ترتیب نوبل لرن می‌تواند علاوه بر شخصی‌سازی فرآیند یادگیری، با ایجاد فضایی برای هم‌افزایی و تسهیل یاددهی-یادگیری، به رشد اکوسیستم علمی کشور سرعت و بازدهی دوچندان بخشد.

نوبل لرن فرصتی برای تمامی دانشجویان، اساتید و مدرسین است که بدون محدودیت، به سبک خود، دانش و تجربیات خود را با دانشجویان سراسر کشور به اشتراک بگذارند. حاصل این امر چیزی جز پیشرفت روز افزون و ظهور استعدادهای نهفته جوانان این مرز و بوم نخواهد بود.

دانشجویان توانمند، مدرسان و اساتید علاقه‌مند به همکاری می‌توانند با پر کردن فرم زیر به جمع مدرسین نوبل لرن بپیوندند.
درخواست هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی
برای پر کردن فرم درخواست اولیه کلیک کنید (ترجیحا از مرورگر کامپیوتر استفاده بفرمایید)

ویژگی های عناوین مورد نظر جهت تدریس در نوبل لرن:

  • موضوع پیشنهادی جدید و یا نسخه تکمیل شده یا پیشرفته دوره‌های منتشر شده در نوبل لرن باشد. جهت مشاهده لیست دوره‌های منتشر شده و دوره های در دست انتشار در سایت نوبل لرن کلیک کنید.
  • موضوعی را جهت تدریس در نوبل لرن پیشنهاد دهید که تسلط و تجربه آموزشی  بیشتری در آن زمینه داشته باشید.
  • سطح نیاز به محتوای دوره پیشنهادی بالا باشد.
  • موضوعات پیشنهادی جزو دانش و مهارت های روز دنیا باشد.
استانداردها و قوانین تولید محتوا در نوبل لرن پس تایید اولیه درخواست برای متقاضیان ارسال خواهد شد.
جهت مشاهده پلن مالی تدریس در نوبل لرن کلیک کنید.
تایید اولیه

در صورت پذیرش درخواست شما توسط تیم نوبل لرن، ایمیل تایید اولیه همکاری برای شما ارسال خواهد شد.

در این گام از شما میخواهیم، سرفصل های دوره پیشنهادی و یک فیلم کوتاه (حداقل دو و حداکثر سه دقیقه ای) از قسمتی از تدریس مورد نظر خود را، جهت ارزیابی کیفیت برای تیم نوبل لرن ارسال کنید. توجه کنید در صورت پذیرش کیفیت محتوای ارسالی و عضویت نهایی در تیم آموزشی نوبل لرن، از این محتوا جهت معرفی دوره شما به مخاطبین استفاده خواهد شد.

گواهی تدریس

از گذشت 6 ماه پس از انتشار دوره آموزشی شما، گواهی تدریس با ذکر تعداد دانشجویان و تعداد ساعات آموزش، از طرف  مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران و تیم آموزشی نوبل لرن برایتان قابل صدور خواهد بود. جزئیات بیشتر پس از آغاز همکاری و از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهد رسید.