توصیه‌های نوبل لرن

توصیه‌های نوبل لرن

نوبل لرن تمام تمرکز خود را بر شناخت علمی و تجربی علایق، عادات و الگوهای یادگیری در جهت توسعه دانش و مهارت‌های لازم برای فعالیت، رشد و ترقی در جهان حال حاضر قرار داده‌است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که یادگیری را بهینه سازیم و با در دسترس قرار دادن محتوای مناسب، شما را از صرف زمان برای آموزش‌‌های کم‌بازده بی‌نیاز سازیم. علاوه بر این مهارت‌ها و دانش ترند روز دنیا را شناسایی و به بهترین نحو به شما آموزش خواهیم داد.

شما نیز با دادن بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات، به ارتقای این محیط برای خود و دوستانتان ما را همراهی کنید. اگر نوبل لرن برای شما تجربه خوبی بوده‌ است ما را به دوستان خود نیز معرفی کنید و بدین نحو از ما در ایفای رسالتمان حمایت کنید…

برای تهیه هر دوره مدرسین، تیم آموزشی و تیم فنی نوبل لرن ساعت ها زمان صرف میکنند تا محتوای آموزشی به بهترین شکل تولید و در اختیار شما قرار گیرند. با این حال قطعا مشکلات و نقایصی باقی خواهد ماند که با دریافت بازخوردها از طرف شما عزیزان برطرف خواهد گشت.

دوره‌های نوبل لرن این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که هر زمان و مکان و از هر دانشگاهی که باشید بتوانید به آموزش‌های بهترین مدرسین دسترسی یابید و در آینده نیز بتوانید برای مرور به دوره بازگشته و نکات مورد نیاز خود از دوره را بازیابی کنید. در نوبل لرن بسیاری از مشکلات روش های آموزشی همزمان، از جمله نقائص فنی مثل بی‌کیفیتی صدا، تصویر و اینترنت شما یا مدرس یا ضعف مهارتی تدریس برخی از مدرسین در آموزش آنلاین، مانع یادگیری شما نخواهد شد.

توصیه میکنیم حین مشاهده دوره های آموزشی، نت برداری کنید تا دوره های بعدی مرور برایتان آسان تر باشد، همچنین شرکت در کوییزها و آزمون های دوره ها مطالب آموخته شده را در ذهن تان تثبیت کرده و به جمع بندی دوره کمک خواهد کرد.
بسیاری از دوره های آموزشی نوبل لرن مطالب کاربردی و عملیاتی هستند، سعی کنید حتما در حین آموزش نکات مطرح شده را به صورت عملی اجرا کنید. این کار کمک خواهد کرد یادگیری عمیق و کاربردی داشته باشید.

ضمنا سعی شده است قیمت آموزش ها نسبت به کیفیت، کمینه باشد لذا از شما درخواست میکنیم جهت حفظ حقوق مادی و معنوی سایت و احترام به زحمات تیم نوبل لرن از کپی یا انتشار محتوای آموزشی خودداری کرده و با معرفی دوره های آموزشی نوبل لرن به دوستان خود ما را در بهبود رویه آموزشی حمایت کنید.

نوبل چت فضاییست برای تبادل دانش وتجربیات و کمک به رشد متقابل…

چالش‌های علمی، سوالات و نکات مد نظر خود که مرتبط با دوره‌ها هستند را در این بخش با دوستان خود به اشتراک بگذارید و از راهنمایی منتورها و مدرسان بهره‌مند شوید.

تلاش ما بر آن است که جو علمی مثبت و سازنده‌ای را در کنار هم ایجاد کنیم پس سعی کنید از به اشتراک گذاشتن سوالات آزمون‌ها، اعتراضات کیفی، اهانت و… در نوبل چت خودداری کنید. مشکلاتی که وجود دارند را با ما مطرح کنید تا در اسرع وقت رضایت و اطمینان خاطر شما را فراهم کنیم و در آینده نیز رویه خود را بهبود دهیم.

میکرولرن‌ حاوی آموزش‌هایی خلاصه‌ و کاربردیست که از ادغام تجربه و علم بدست آمده‌اند. سعی شده‌است در مختصر و مفیدترین بیان، مهمترین و کاربردی ترین نکات به شما عرضه شود.

این آموزش‌ها به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته‌اند و امید است بتوانند شما را در شناخت علایق و رشد توانمندی و دانش خود یاری کنند. با به اشتراک گذاشتن میکرولرن‌ها به انتشار آن‌ها در میان دوستان خود کمک کنید.